Odwiedziło nas : 39762 osób

DZWOŃ 601-356-292
 

baner baner

O firmie

Firma Usługi Dźwigowe Włodzimierz Bukowski rozpoczęła swoją działalność 13 maja 1992 roku.

Pierwszym sprzętem, którym dysponowała był żuraw R-0061 na samochodzie Star 660.
Następnie zakupiony został kolejny żuraw tego samego typu. Dziesięć lat pracy niezbyt nowoczesnym sprzętem o małym udźwigu zahartowało właściciela, dzięki temu żadna praca nie jest mu straszna.

W obecnej chwili firma ma w posiadaniu dwa żurawie: jeden produkcji Famaba Głogów na podwoziu terenowym Star 266 o udźwigu 8 ton i wysokości podnoszenia 14 metrów (z możliwością przedłużenia do 19 metrów za pomocą bocianka) i drugi, również polskiej produkcji, DS 0184T o udźwigu 18 ton i wysokości podnoszenia 20 metrów, na podwoziu samochodu marki Kamaz.
Prace tego typu dźwignicami świadczy sam właściciel firmy, gwarantując wysoką jakość wykonanych usług. Doceniają to klienci, wśród których znajduje się wiele uznanych firm i korporacji, takich jak: Pepsi-Cola, SKANSKA, ZPUH KONSTAL Stanisław Filipek, PHPU LECHTIM, BZM Warmex, Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Grójcu, Wyroby Metalowe Świerszcz, Przedsiębiorstwo Budowlane VOLBUD, NESTLE Waters Polska SA, FUNAM z Wrocławia. Współpracowałem również z przedsiębiorstwem MOSTY Płock oddział Włocławek (obecnie Bilfinger Berger).
Z usług firmy korzysta również wiele firm lokalnych. W planach dalszy rozwój firmy i zakup kolejnych, większych urządzeń dźwigowych.